nportal crop
Ilustracija Ilustracija Facebook/KK Dubrovnik

JEDINSTVENA KADETSKA LIGA Cedevita uvjerljivo nadigrala košarkaše KK Dubrovnika

Tra 16, 2018

Sve je bilo jasno u Gospinom polju nakon prve četvrtine utakmice Dubrovnika i Cedevite u Jedinstvenoj kadetskoj ligi. Gosti iz Zagreba poveli su 27:9, košarkaši KK Dubrovnika odigrali su puno bolju drugu četvrtinu koju su dobili 20:14, ali razlika u kvaliteti je u ovom trenutku ipak - jasno vidljiva. Završilo je 85:50 (27:9, 14:20, 21:11, 23:10).

Sigurno bi konačan rezultat bio malo drugačiji da je igrao ozlijeđeni Antonio Petrović no bravo za prikazanu igru košarkaša Cedevite. Vidi se dobar rad Anđelka Matova, iskusnog trenera gostiju.

KK Dubrovnik: Vujičić 2, Stasjuk 16, Džanković, Kriste 12, Vuletić, Frka 1, Tolj 9, Šiško, Lambeta, Radulović, Ajduković 1, Koprivica 9. Trener: Maro Lučić.

Ovo je deveti prvenstveni poraz dubrovačkih košarkaša koji u Jedinstvenoj kadetskoj ligi imaju i četiri pobjede.