nportal crop
nportal crop
Ilustracija Ilustracija Petra Japunčić


'SVI SMO MI ISTI U SVOJIM RAZLIČITOSTIMA' Downići obilježili svoj dan uz veselo druženje

Ožu 21, 2018

Povodom obilježavanja Dana osoba s Down sindromom, u SUB Cityu Udruga za Down sindrom Dubrovačko - neretvanske županije organizirala je druženje uz likovne radionice, čitanje slikovnica i druge aktivnosti."Pripremili smo radionice i čitanje slikovnice 'Moja prijateljica ima Down sindrom'. Povodom Dana Down sindroma naša Udruga donirala je pedeset slikovnica za sve škole i vrtiće u našoj županiji s naglaskom na one u kojima borave naša djeca. Ovo je međunarodni dan kojeg je proglasio UNICEF i treba se obratiti pozornost na osobe s Down sindromom, te prihvatiti različitost. Naša djeca su ponekad sretna, a ponekad tužna kao i sva druga djeca, ali ono što ih razlikuje od ostalih je to što su jako iskrena i kada su sretni to iz njih pršti", rekla je predsjednica Udruge Doris Mišić.

Nportal

Nakladnik: Neovisni portal d.o.o. za informacijske usluge i marketing
Sjedište društva: Vukovarska 9, 20 000 Dubrovnik
Temeljni kapital: 20.000,00 kn (uplaćen u cijelosti)
Upisan kod Trgovačkog suda u Splitu – stalna služba u Dubrovniku pod br. Tt-16/589-3,
dana 27. siječnja 2016. god. MBS: 090004038,
MB 01657844 OIB 84003986390

Redakcija: Nportal, Vukovarska 9, 20 000 Dubrovnik